INatanek

Wystawa mojego malarstwa

Witam w kolorowym świecie mojego malarstwa…

w ogromnej części to kobiecy świat, pełen intensywnych barw, wyraźnie zaznaczonych kształtów, gdzie kobiecym (i nie tylko) portretom towarzyszą kwiaty, rośliny, niespodziewane stworzenia, ptaki, motyle…wszystko co tylko podpowie nieograniczona wyobraźnia…

11 czerwca 2022r w Centrum Kultury w Gdowie odbył się wernisaż wystawy mojego malarstwa. Czerwcowe popołudnie przepełniło się wspaniałą , gorącą atmosferą dzięki licznie wspierającym mnie gościom: przyjaciołom rodzinie, bliskim. 

 

Swoją obecnością zaszczycili również Pan Ryszard Micek, dyrektor mojej kochanej Podstawówki – Szkoły Podstawowej w Zręczycach (gdzie przed wielu laty odbyła się pierwsza moja wystawa), Pani Maria Śluzarz- wieloletni nauczyciel ceramiki w PLSP w Nowym Wiśniczu, obecnie na emeryturze, oraz członkowie grupy Gdów-Art. na czele z Panią Anną Suchoń, która umożliwiła mi i pomogła zorganizować to cudne wydarzenie.

Fot. Centrum Kultury w Gdowie

Fot. Centrum Kultury w Gdowie

Przedstawienie swojej twórczości szerszej publiczności niż domownicy, zwłaszcza „na żywych ścianach”, (a nie tylko w świecie wirtualnym,), gdzie jest się „narażonym” na opinie bezpośrednią zawsze jest dla artysty stresujące, ale w moim przekonaniu trzeba „wychodzić” do ludzi ze swoimi pracami jak najczęściej, bo dzięki temu nadajemy temu co robimy sens. 


Ja uwielbiam słuchać, które obrazki się innym podobają i jakie wzbudzają odczucia, często odmienne od moich… i ta różnorodność odbioru jest piękna!

Do zobaczenia więc na kolejnym wernisażu 🙂

Zamów własny obraz!

Chciałbyś mieć swój własny niepowtarzalny obraz? Nic prostszego – skontaktuj się ze mną!